LÉKRÁLÍKÁRNA


Endorfínovy doplňky duševní stravy pro potěchu duše a navýšení hormonu štěstí

🐇


Pokud se Vám naše činnost líbí, můžete nás podpořit zakoupením produktů v naší Lékrálíkárně - specializovaném obchůdku nabízející netradiční, volně prodejné doplňky duševní stravy, kterými můžete naplnit Vaši osobní KPZtku pro duši a mít tak zásobu hormonů štěstí vždy po ruce.

°°Příspěvky jsou dobrovolné. Uvádíme pouze doporučenou cenu.°°

Velmi Vám děkujeme, že nás svým nákupem doplňků duševní stravy podporujete a pevně věříme, že Vám či Vašim blízkým našimi produkty vytvoříme úsměv na tváři ☺


Kontaktovat nás můžete zde:

Hodiny Tady a Teď

DENÍK / NEDATOVANÝ DIÁŘ
(pomůcka pro individuální plánování) 


ŽIVOT JE JAKO JÍZDA VLAKEM. NAROZENÍM NASEDÁME DO VLAKU A VYDÁVÁME SE NA CESTU PLNOU ZÁŽITKŮ. CESTA JE PRO NÁS NĚČÍM NOVÝM, PLNÁ PŘEKVAPENÍ, DOJMŮ, OČEKÁVÁNÍ, SPLNĚNÝCH I NESPLNĚNÝCH SNŮ. MÁME SVÉ SPOLUCESTUJÍCÍ, KTEŘÍ POSTUPNĚ NASTUPUJÍ A VYSTUPUJÍ. NĚKTEŘÍ SEDÍ BLÍZKO NÁS, NĚKTERÉ VŮBEC NEPOTKÁME. PRŮBĚŽNĚ ZAPLŇUJEME SVŮJ KUFR A MÍSTA V NAŠEM KUPÉ.
STAŇTE SE STROJVŮDCEM SVÉHO ŽIVOTA, VYDEJTE SE NA CESTU SVÝM OSOBNÍM VLAKEM ŽIVOTA A URČETE SI SVŮJ SMĚR JÍZDY POMOCÍ TOHOTO PRAKTICKÉHO PLÁNOVACÍHO DENÍKU.
BUDE TO JÍZDA! :)

*Individuální plán je jedním z nejdůležitějším prostředků k dobré spolupráci mezi člověkem, který na své cestě zabloudil a člověkem, který ho na jeho cestě doprovází  a pomáhá mu hledat nový směr. Když nevíte, kam jdete, nikdy tam nedojdete. Vzhledem k tomu, že jsem se často setkávala s nechutí pracovníků v sociálních službách proces individuálního plánování s klienty absolvovat a oboustranného pocitu dalšího zbytečného papírování, jak ze strany klienta, tak ze strany provázejícího pracovníka, rozhodla jsem se nejen je inspirovat, jak lze k individuálnímu plánování přistupovat kreativně a s chutí. Tento deník / diář je možné použít jak pro osobní účely, tak při cestě za sny v rámci stanovených cílů při využívání poskytované sociální služby (obsahuje návodné mapovací otázky pro zformulování všech potřebných náležitostí v rámci komplexního přístupu psychosociální rehabilitace - co, kdo, kdy, jak, kde). 

Deník je v kroužkové vazbě, pokud ho nechcete využít jako plánovací diář, je možné stránky odstranit a použít ho pouze na mapování, stanovení cílů a dílčích kroků. Jako diář je nedatovaný a v příloze se nachází další doplňující prázdné listy pro rozšíření. Začít plánovat tedy můžete naprosto kdykoliv během roku a méně či více, jak jeden rok. Dotištěním stránek se diář stává nekonečným a vy si tak můžete své sny plnit celý život :)

Zde je malá ochutnávka .... ať nepořizujete zajíce v pytli :)

NOVOROČNÍ PŘEKVAPENÍ 

Výroba ze strany dodavatele z důvodu nemoci pozastavena. Děkujeme za pochopení.

💝 

DUŠE V PLYŠI

PLYŠOVÝ ENDORFÍN, SPOLEČNÍK, KTERÝ ZAHŘEJE NA TĚLE I NA DUŠI A KTERÉHO MŮŽETE MÍT KDEKOLIV A KDYKOLIV VŽDY PO RUCE - DOMA I NA CESTÁCH, VE ŠKOLE, V PRÁCI, V NEMOCNICI, V LÁZNÍCH - VŠUDE TAM, KDE NECHCETE BÝT SAMI.


PLYŠOVÉHO ENDORFÍNA DOPORUČUJEME JAKO VHODNÝ DOPLNĚK DUŠEVNÍ STRAVY DO VAŠÍ OSOBNÍ KáPéZetky PRO DUŠI

Endorfín v plyšové podobě je naplněn voňavou uklidňující levandulí nebo meduňkou (lze si vybrat) a pohankou - lze ho nahřát v mikrovlnné troubě či zchladit v lednici a pomoci si tak např. při bolestech v oblasti břicha, kde se kromě zažívacích potíží skrývají všechny obavy, strachy a úzkosti a kde králíček může svým teplem či chladem pomoci tyto obtíže zmírnit. Králíček může také pomoci při jakýchkoliv dalších strastech, ať už u dětí či dospělých, např. při nespavosti, smutku, samotě, strachu, únavě, zranitelnosti, depresích, ale také při bolest zad, migrénách, bolestivých ženských potížích atp.

Králíček tedy velmi dobře zprostředkuje spojení doteku, tepla a vůně pro celkové zklidnění, dodání pocitu bezpečí a načerpání hormonu štěstí.


Návod k použití:

Králíčka položte do mikrovlnné trouby a ohřejte jej max. na 30 sekund. Vzhledem k tomu, že mikrovlnné trouby nahřívají různě, doporučujeme nejdříve vyzkoušet zahřátí na nižší výkon a kratší čas.

Pro zchlazení vložte králíčka nejprve do igelitového sáčku, poté do lednice či mrazáku.

Králíčka lze vyprat i v pračce - před vypráním vyjměte z bříška králíčka sáček s obsahem směsi (pod suchým zipem).

🍃 

©Endorfín

Plyšový Endorfín je ručně vyroben na zakázku dle živé předlohy v České Republice firmou Hamiro.

velikost: 30x30 cm

Výroba ze strany dodavatele z důvodu nemoci pozastavena. Děkujeme za pochopení.

🍃NEZAPOMEŇTE U OBJEDNÁVKY DOPLNIT INFORMACI, ZDA CHCETE KRÁLÍČKA S LEVANDULÍ ČI MEDUŇKOU🍃


Odkazy na tématiku týkající se terapie plyšáky:

  • Plyšáci v dospělosti nejsou znakem nezralosti. Hračky nás chrání před obtížemi v životě 
  • Hračky nám mohou pomáhat i v dospělosti | Doktorka.cz 

"Málokdo to přizná, ale hodně dospělých má plyšové hračky," potvrzuje psycholožka Catherine Pierratová, která se specializuje na dětství a symboliku plyšových hraček. "U malých dětí to je předmět, který zajišťuje spojení mezi domovem a vnějším světem. Je to vazba, která umožňuje postupné odpoutávání od matky," říká.

"U dospělých je to trochu jiné: plyšová hračka již není vazba či pouto, ale zachovává si svou uklidňující funkci.

zdroj: Hračky nám mohou pomáhat i v dospělosti | Doktorka.cz


Řetízek Endorfín 

Ručně vyráběný nerezový řetízek s přívěškem z dílny Endorfínova kamaráda Aleše

doporučená cena 90,- Kč


Placka Endorfín

Ručně vyráběné butonky ze sociálně - terapeutické dílny - se zavíráním na špendlík či na klip nebo s magnetem

doporučená cena 20,- Kč


Přívěšek Endorfín

Ručně vyráběné přívěšky ze sociálně - terapeutické dílny 

doporučená cena 20,- Kč


Velmi Vám děkujeme, že nás svým nákupem doplňků duševní stravy podporujete a pevně věříme, že Vám či Vašim blízkým našimi produkty vytvoříme úsměv na tváři ☺


ZOOTERAPIE PARDUBICE

Pokud využijete cokoliv z textů na těchto stránkách, prosím o řádnou citaci ve znění ŠTUMROVÁ Eliška, www.funnybunnytherapy.cz, 2020

© 2020-2023 Zooterapie Pardubice | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!